thumbnail

Het Complete Programma van Kaboom is Online!

Door: Edwin van het Bolscher, 18 februari 2025 Net als jullie is Kaboom fan van spanning, maar Kaboom weet wanneer genoeg genoeg is. Daarom is Kaboom ontzettend blij om eindelijk het complete programma aan jullie te presenteren! Maak je klaar voor 10 dagen vol artistieke vertoningen, professionele gesprekken, litfeesten en gekke streken.

Van 21 tot en met 30 maart in Utrecht, Amsterdam en online: Kaboom heeft alles voor je in petto.

Voor de animatieprofessionals onder jullie presenteert Kaboom: The Kaboom Industry Days (HKU Utrecht, 25-26 maart). Dit is de perfecte gelegenheid om dieper in de wereld van animatie te duiken, vakgenoten te ontmoeten en ideeën uit te wisselen.

De ticketverkoop start op 26 februari, dus markeer deze datum in je agenda en zorg ervoor dat je je persoonlijke Kaboom-route tegen die tijd hebt uitgestippeld!
401 Views
Blijf op de hoogte! Ontvang insprirende artikelen, tutorials, tips, nieuws, vacatures en ontwikkelingen in je mailbox.
 Abonneren

Over de auteur

Edwin van het Bolscher

Edwin van het Bolscher is founder, developer en hoofdredacteur van 3dhype.

Populaire onderwerpen

Godot ondersteuning op Quest

Extra privacy verbeterd op 3DHYPE

Daan Velsink: Schrijven voor Animatie

Nieuwe Mac mini ook interessant voor 3D Artist

Petitie: St Joost verliest gebouw door bezuinigingen

Vrienden van 3dhype:
  Populaire projecten